Co nabízíme

Potřebujete se individuálně zlepšit v konkrétní dovednosti?

Chcete si zatrénovat se svojí skupinou či celým týmem?

Hledáte vhodné parťáky pro skupinový trénink?

Prohlédněte si naši širokou nabídku tréninkových programů, ze kterých si určitě vyberete. A pokud náhodou ne, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám připravíme náplň přesně podle Vašich představ.

Hokej je kolektivní sport. Kamarádi a soutěžení jsou hnacím motorem každého tréninku. Konkurenční prostředí je jedním z hlavních předpokladů výkonnostního vzestupu. V naší škole Vám nabízíme unikátní možnost vytvořit si vlastní tréninkovou skupinu a absolvovat s ní libovolně zaměřený trénink.

Individuální trénink na ledě

tzv. jeden na jednoho – jeden trenér na jednoho hráče
zaměření dle individuálních potřeb či přání hráče

Při individuálním tréninku dovedností klademe důraz na správné provedení a opravujeme případné chyby. Hokej je hra velmi náročná na koordinaci pohybů s nekonečným množstvím herních situací. Nácvik dovedností proto provádíme v rychlosti. Považujeme za důležité, aby i při individuálním tréninku hráči trénovali dovednosti s překážkami, které simulují zápasové situace.

Ceník

1 hráč
1000 Kč / trenér

Skupinový trénink na ledě

 trénink skupiny nebo celého týmu, jeden trenér na max. 6 hráčů
zaměření dle potřeb nebo požadavků hráčů

Hokej je kolektivní sport. Trénink ve skupině  proto považujeme za nejefektivnější. Hráči soupeří mezi sebou a vzájemně se motivují k co nejlepším výkonům. Trénink je pro ně mnohem zábavnější. Zároveň je ale díky malému počtu svěřenců zachován princip co největší intenzity a individuálního přístupu.

Ceník

2 hráči 3 hráči 4 hráči
1400 Kč / trenér
(700 Kč na osobu)
1500 Kč / trenér
(500 Kč na osobu)
1600 Kč / trenér
(400 Kč na osobu)

Tréninkové kempy

 jednodenní, víkendové či vícedenní kempy pro všechny nebo pro vybrané věkové kategorie
zaměření dle uvážení trenérů, dle potřeb výběru hráčů do Czech Vikings týmu (tryout), nebo dle věkového zastoupení hráčů atd.

Náš zavedený nedělní Czech Vikings kemp je realizací našich představ o ideálním tréninkovém dni – intenzivní dvě hodiny ledu s krátkou mezi přestávkou pro hokejisty, kde je hráčům připraveno malé pohoštění v podobě ( ovoce, tyčinek )…potom hokejisté odchází do tělocvičny.

Na kempech se potkají hráči z různých oddílů, takže si mohou vyzkoušet, jak jsou na tom v porovnání s jinými, ale taky si užít spoustu nevšední srandy v novém kolektivu.

Ceník

osoba
1000 Kč

Suchá příprava

Stále více rodičů si naštěstí uvědomuje, že jednostranná sportovní zátěž je pro zdravý tělesný i mentální vývoj hráče nebezpečná. V Neratovicích nám crossfitová hala umožňuje  hráčům nabídnout bohatý program i na suchu.

Potřebujete zesílit, zrychlit, zlepšit koordinaci? Jste v rekonvalescenci po zranění? Všichni hráči potřebují pro zdraví vývoj a prevenci zranění také kompenzační cvičení.

Neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám připravíme program na míru.